Polibek robota

Polibek robota

Nepravidelné postřehy z webového metasvěta, užitečné informace a tipy na nástroje, které vám usnadní práci.

Chytrá marketingová strategie

Videokurz marketingové strategie pro propagaci firmy „nejen na internetu“ v 19 lekcích a celkové délce 1 hodiny od Michala Krutiše. Zdarma – nekupte to.

číst více

Volně dostupné videosmyčky

Jednim z dobrých zdrojů krátkých „nekonečných“ videí je coverr, kde se každý týden objeví 7 nových kousků pod licencí public domain, tedy k bezplatnému použití bez jakýchkoli omezení.

číst více

PF 2016

Už pár let používám pro e-mailová péefka pečlivě vybranou fotku z „fotografií roku“ právě uplynulého, zejména pak z kolekcí The Wall Street Journal. Letos jsem favorizované spojil do animovaného gifu.

číst více

Hezky česky

Zhlédnout nebo shlédnout? Nashledanou nebo na shledanou? S jazykovou příručkou se můžete poradit v případě jakékoli češtinářské nejistoty.

číst více

Doodlajdá

Superužitečný nástroj pro plánování termínu schůzek a akcí. Kdo jednou zkusí, už se bez tohoto plánovacího dudlíku nikdy neobejde.

číst více

Hop a skok

Obnovuje se občasné publikování inspirativních informací, tipů a postřehů, souvisejících s vytvářením a provozováním webů a reklamou a marketingem obecně.

číst více
Bez cookies už dnes těžko provozovat plnohodnotný web. Setrváním zde tudíž vyjadřujete souhlas s jejich používáním. | Zavřít.
Nové články do vaší poštovní schránky
Chci odebírat